Puan ver
İzlenecekler listene ekle

Arrival

(2016)
7.6
116 mn|IMDb: 8.0|Drama, Gizem, Bilim Kurgu
12 adet gizemli uzay aracının dünyanın farklı yerlerine iniş yapmasının ardından bir dil bilimci olan Louise, uzaylılarla iletişim kurulmasına yardım etmesi için ordu tarafından göreve çağrılır.
12 adet gizemli uzay aracının dünyanın farklı yerlerine iniş yapmasının ardından bir dil bilimci olan Louise, ...(devamı)
YORUM YAZ (2)
aysenurcan 7

Aysenurcan (19.01.2018 01:01 ~ 01:25)

Iyi bir temadan nasıl kötü bir hikaye çıkartılırın filmi.Güzel bi fikri nasıl işleyemedik bakın filmi ... Filmde olduğu gibi sakız gibi uzatasım tuttu.neyse. filmin iki üç mekana sıkıştırılması da ayrıca battı bana darladı. Paraları yetmediyse demek.---sonrası spoiler içerir ----bi de O aradaki camı niye koydunuz ... sırf zızaylılar yazı yazabilsinler diye böle olmuş olsun diye herhalde.. .camsız ortam olsa ve zızaylıların yazıları havada asılı kalsa ve insanlar dokunsa yazılara neyin ,etkileşim öle olsa ... amann işte ...hiç yoktan iyi tema var , onun için izledik.

sadumafu

Sadumafu (07.02.2018 17:55) Boo: 7/10

2016 yılı içinde en sevdiğim filmlerdendi. Amy Adams’ın donukluğu filme cuk diye oturmuş. Genellikle aksiyon yok diye eleştiriliyor fakat anlatmak istediğini çok güzel işlediğini düşünüyorum.


Bu işlem için giriş yapmalısınız.