6.3
trailer
playTrailer
123 dk|IMDb: 7.9|Macera, Drama, Fantastik
Soğuk Savaş yıllarında Amerikan hükümetinin gizli bir araştırma tesisinde temizlikçi olarak çalışan dilsiz Eliza Esposito, günün birinde arkadaşı Zelda ile birlikte büyük bir sırdan haberdar olur.
Soğuk Savaş yıllarında Amerikan hükümetinin gizli bir araştırma tesisinde temizlikçi olarak çalışan dilsiz Eliza Esposito, günün birinde arkadaşı Zelda ile birlikte büyük bir sırdan haberdar olur.
mor

Mor (17.02.2018 21:44) Boo: 5/10

2 saat güzel mekanlar, güzel dekorlar izledim. Satanist bir yaratığa abayı yakan sessiz sakin ablamızın hürmetine ve kadın dayanışması adına daha fazla yerden yere vurmayacağım. Ve eminim ki beğenmediğim bu film en iyi film oscarını alacak. Zira sanırım oscar komitesi'nde bu sene çok fazla kişi andropoz/menopoza girmiş.

Ay kendimi malum yemek programında gibi hissettim. Orada da yarışmacılar misafir oldukları sofrayı övüyor övüyor sonra benim puanım "1" diyor. Benimki de o hesap.

laika

Laika (18.02.2018 01:38) Boo: 6/10

romantik film sevenler beğenecektir ancak benim gibi büyük beklentilerle izleyenler için bomboş bir film maalesef. görüntü, müzik ve del toro hatrına, bir de masal tadında filmleri çok sevdiğimden puanını yüksek tuttum.

sıkça yaptığım bir tavsiyeyi de yinelemiş olacağım ama, bugün kendisini yine sevgiyle anmasam olmaz:

bu filmi beğenen bunu daha çok beğendi: Corki Dancingu

aysenurcan

Aysenurcan (15.03.2018 22:31) Boo: 7/10

Koca filmi şuna benzer cümleler için izledim: o beni olduğum gibi görüyor, kusurlarım yokmuş gibi, biz onunla aynıyız. Kısaca aşk filmi işte. Birbirine aşık iki varlığı izleyelim diyorsanız o kadari var başka da bir şey yok. He görüntüsü mü mi havasi mi suyu mu azcik duygusallık yasamadım degil. Bi hoşluk oldu 😋😃😄🤣 Ama bayilmiyorsunuz işte. Ozetle buldukları fikri yeterince derinleştirecek olay örgüsü kurulamamış bir film ağza çalınan bi parca recelin devamı yokmuş gibi.

can

can (15.03.2018 23:27)

Tatlı güzel bir film ama en iyi film oscarını alabilecek kalitede değil.

asena

Asena A (17.03.2018 02:03) Boo: 1/10

Filmi ilk izlediğimde beğendim ve mutlu ayrıldım. Ama oscar'da 3 billboards'ın hakkı yendiği ve ödül buna gittiği için artık antipati duyuyorum...


Bu işlem için giriş yapmalısınız.