Rate this!
Add your watchlist!
Rate this!
TV Series 70 mn IMDb: 8.3 Action, Crime, Mystery

Creator:

Álex Pina
An unusual group of robbers attempt to carry out the most perfect robbery in Spanish history - stealing 2.4 billion euros from the Royal Mint of Spain.
An unusual group of robbers attempt to carry out the most perfect robbery in Spanish history - stealing 2.4 billion euros from ...(more)
REVIEWS (2)
Laika 7
Laika (22.02.2018 21:45)
pek dizisever sayılmam. puanladığım dizilere ait değerlendirmelerim de genelde birkaç bölümlük bakınmalara dayanıyor. ama bu diziyi kısa bir aralıkta bitirdim. hem ömür boyu süren dizilerden değil, hem de gayet keyif aldım izlerken. derdini anlatırken ortaya daha iyi bir şeyler çıkarabilirmiş tabi ama bu kadarıyla da fena bir iş olmamış. mesajını uzatmadan, derli toplu bir biçimde verip, her şeyi tadında bırakmış ki dizilerin genelde tercih etmedikleri bir tavır bu. tıpkı soygun planı gibi, dizinin de öncelikli hedefi/ihtiyacı karakterlere beslenecek sempati olduğundan aşırı yüklenilmiş bir duygusallık var, ancak üslubun altından kalkılabildiği için izleyiciyi pek rahatsız etmiyor. herkesin aşkı öncelediği bir hikayenin -yine de- fikren tatmin edici olabilmesi ise ayrıca şaşırtıcıydı.

ve tabi muhakkak, kadın olmanın hiç kolay ve keyifli olmadığı bir toplumda yaşayan bir kadın olarak bu diziden keyif almak için yeterince sebebim vardı. en çok da buruk bir imrenme duygusuyla izledim şahsen.
Philo Sofie 10
Philo Sofie (26.02.2018 00:17)
2,5 gecede, soluksuz izleyip bitirdim. İnsanı hikayeye hapseden, hiç bitmese insanı uykusuzluktan bitap bırakacak bir diziydi. İzlediğim diziler içinde ilk üçe girer.
Belki sol görüşlü bir insan olduğum için ekstra beğenmiş olabilirim. Ama güzel değildi diyecek bir tek kişi çıkmaz sanırım.
Çav Bella şarkısını mırıldandıkları sahne de, izlediğim en güzel dizi sahnesi olarak birinci sıraya yerleşti.
Keşke bu kadar kısa sürmeseydi.