Rate this!
Add your watchlist!

The Prestige (2006)

Rate this!
130 mn IMDb: 8.5 Drama, Mystery, Sci-Fi

Director:

Christopher Nolan
After a tragic accident, two stage magicians engage in a battle to create the ultimate illusion while sacrificing everything they have to outwit each other.
After a tragic accident, two stage magicians engage in a battle to create the ultimate illusion while sacrificing everything they ...(more)
REVIEWS (1)
Laika 10
Laika (26.01.2019 19:29)
Hakkında değilse bile, kayıt tutmanın önemli bir parçası olan puanlama sisteminin benim için kendi başına belirleyicisi olması hakkında bir not düşmeliyim sanıyorum. Zira 10 puan verdiğim tek film bu ve yüksek ihtimalle ölünceye kadar da böyle kalacak. Ne kadar iyi bir şey izlersem izleyeyim kendisiyle aynı yere koymayı aklımdan dahi geçiremiyorum ve bu sarsılmaz gücünü de, yapılmış en iyi film olmasından değil, kendi adıma, beyaz perdenin önünde yaşanmış en iyi deneyimin, hatta belki hayatta yaşanabilmiş en güçlü tatminlerden birinin kendisine borçlu olunmasından alıyor. Yanisi benim için Sineboo'da puanlama 9'dan başlıyor. Mükemmel filmler 9 puan verdiğim filmler. 10 puanın sahibi ise bence bir film değil; ona film dersek başka hiçbir şeye film diyemeyiz.