Rate this!
Add your watchlist!

Contratiempo (2016)

Rate this!
REVIEWS (2)
Philo Sofie 9
Philo Sofie (12.01.2018 00:07)
Öncelikle filmi izlemeyi düşünüyorsanız (mutlaka izleyin) buradan sonra yazdıklarımı okumadan önce filmi izlemenizi tavsiye ederim.Kesinlikle izlemeye değer bir film. Filmin anlamını yitirmemesi için aşağıdaki paragrafı izlemeden önce sakın okumayın.Filme yazık olur.

Hani 'ters köşe filmi' klişesi var ya, bu film bu branşta birinciliği hiçbir filme kaptırmaz. Filmi izlerken önce bir 'oha ya öyle değilmiş' diyorsunuz.Sonra biraz daha izleyince 'yok artık ya' dedirtiyor.Ve sonunda kendinize hakim olamayıp 'hassiktir ya ben ne izledim' demekten kendinizi alamıyorsunuz.
Aysenurcan 7
Aysenurcan (29.01.2018 17:14)
Güçlü çatışmaların gizemin filmin sonuna kadar devam ettiği sürükleyici filmlerden biri daha. Ne var ki bu tarz filmlerin yan mesajlarını düşündüğümde keyfim kaçıyor. Paranın herkesi sistemi dahi satın aldığını gibi güçlü bir alt mesajı filmin gizemi içinde ilerlerken göz ardı ediyoruz. Para her şeyi satın alır polisi kanunu sistemi dahi her şeyi. O yüzden kendi işini kendin gör sisteme güvenme filmlerinden biri oluyor bu film de. Bu filmi izleyen polis de hukuk insanı da eee düzen böyle ben doğrusunu yapsam ne olcak düzen değişmez deyip yaptığı düzenbazlığa kılıf uyduruyor. O yüzden filmlerde kurgu işlenirken seyirciye ulaşan alt mesajlardan ötürü bu tarz filmleri çok beğenemiyorum.